Про готель - Esperanto, Одеса

Невеликий комфортабельний апарт-готель "Esperanto" відкрив свої двері для відвідувачів 16 червня 2012 року. Свою назву готель запозичив у міжнародного штучно створеноЇ мови, проект якої розробив у 1887 р. варшавський лікар Людвіг Земенгоф, пам'ятник якому встановлено в Одесі 1959 році на вул. Дерибасівській. Це перший в світі (і поки єдиний) пам'ятник творцеві мови есперанто. Як мова есперанто призначена для об'єднання народів з різними мовами і культурами, так і апарт-готель "Esperanto" привітно приймає у себе гостей з різних країн і міст України.

Умови проживання

Документи, які потрібні при поселенні в готель: - Посвідчення особи яка заїжджає до готелю. При поселенні відрядних гостей: - Посвідчення про відрядження При поселенні з дитиною: - Свідоцтво про народження дитини. При поселенні в готель, гість заповнює реєстраційну форму. Адміністратор видасть вам ключ від номера і брелок на безкоштовну парковку . Адміністратор проінформує вас про правила проживання у готелі, безкоштовні послуги та додатковому платному сервісі.

Реєстрація заїзду 14:00
Реєстрація виїзду 12:00
Скасування бронювання Гість може безкоштовно відмінити бронювання в термін до 3 днів до заїзду З гостя стягується вартість першої ночі при скасуванні протягом 3 днів до заїзду
Розміщення дітей і надання додаткових ліжок. Діти до 6 років проживають безкоштовно на додаткових ліжках.
Розміщення домашніх тварин Розміщення з домашніми тваринами не допускається.
Кредитні картки, що приймаються Visa, MasterCard, Maestro, American Express

Правила та умови

При необхідності продовження проживання в готелі або зміни броні, Гість може звернутися в Службу Прийому і Розміщення не пізніше, ніж за 24 години до закінчення терміну проживання. У разі відсутності вільних номерів у продовженні терміну проживання може бути відмовлено. При продовженні проживання Гість повинен повідомити Адміністрацію про своє бажання і сплатити суму за продовження проживання.

TravelLine: Аналитика